C1009208 B64F 4F6F 99D1 DE6C16D04BC9


Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Katılım Bankası Siirt Şubesi arasında Oda üyelerinin uygun koşullarda tüm banka hizmetlerinden istifade etmesine imkan sağlayan ticari protokol anlaşması imzalandı.

 

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıf Katılım Bankası Siirt Şubesi arasında Oda üyelerinin uygun koşularda kredi kullanımı ve tüm bankacılık hizmetlerinden istifade etmesine imkan sağlayan ticari protokol anlaşması Siirt TSO Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, Vakıf Katılım Bankası Müdürü Yasin Fidancı tarafından Siirt TSO’da imzalandı.

 

Protokol töreninde bir değerlendirme yapan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, Oda olarak üyelerin finansmana ulaşma hususunda önemli girişimler yaptıklarını belirterek, “Bugün Siirt Ticaret ve Sanayi Odamız ile Vakıf Katılım Bankası A.Ş. arasında Odamız üyelerinin uygun koşullarda kredi kullanımı ve tüm bankacılık hizmetlerinden istifade edebilmesine imkan tanımak için hazırlanmış olan Protokolümüzü imzalamak için bir araya gelmiş bulunmaktayız.

 

İçinden geçmekte olduğumuz pandemi sürecinde iş dünyasının en önemli beklentilerinin başında uygun koşullarda finansmana ulaşma gelmektedir. Siirt iş dünyasının bu beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verme adına odamız tarafından çok yoğun çalışmalar ve girişimler yapılmıştır. Bu çalışmalarımızdan biri de bankalarla ticari protokoller imzalamaktır.

 

Bugün Vakıf Katılım A.Ş. ile imzalayacağımız protokolün hazırlanmasında bizlere büyük destekler veren Vakıf Katılım Bankası Müdürü Yasin Fidancı’ya teşekkür ediyor, protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

İmza törenine Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı  Abdulkadir Demirhan da hazır bulundu.