E3A697E8 8FE1 4CEC B8E9 7CEEDF3125DD

 

Siirt Valisi ve Belediye Başkan V. Osman Hacıbektaşoğlu Siirt TSO Başkan Vekilimiz Fuat Özgür Çalapkulu, Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) incelemede bulundu.

 

10 bin metrekare kapalı alanda bez çanta üretimi yapılan Lamino Tekstil Fabrikası, YES Yalıtım Fabrikası, Botan Yapı Kalekim Fabrikası, Lineer Çinko İzabe Fabrikası, Aydoğdu Alüminyum Fabrikası ve Kuzu Çivi ve Tel Örgü Fabrikasını ziyaret eden Vali ve Belediye Başkan V. Hacıbektaşoğlu ve Başkan Vekilimiz Fuat Özgür Çalapkulu, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

 

Vali Hacıbektaşoğlu, üretime dayalı kurulan sanayi tesislerinin ilin ekonomisine önemli katkı sunduğunu belirterek, "Sanayinin gelişmesine büyük destek veriyoruz. Yatırımcı kuruluşları ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledik." dedi.

 

Vali ve Belediye Başkan V. Hacıbektaşoğlu’na ziyarette, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat ve Siirt OSB Müdürü Habib Öner eşlik etti.

 

145EDA25 2BB7 484E A70D 0435585AADAC

 

FOTO 2

 

FOTO 3

 

FOTO 4

 

FOTO 6