0 563

 

Sivil toplum örgütlerinin İdlib’teki hain saldırıya yönelik ortak basın açıklamasının ardından Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ve STK temsilcileri 3. Komando Tugay Komutanı Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenansarı’yı ziyaret ederek taziye ve desteklerini ilettiler.

 

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Abdulkadir Demirhan, Siirt Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Siirt ESOB) Başkanı Cemal Koyuncu, Türkiye Kamu-Sen Siirt Şube Başkanı Cengiz Özbilici, MÜSİAD Siirt İl Temsilcisi Rahmi Olgaç, Hak-İş Siirt İl Temsilcisi Bahattin Olgaç ile birlikte 3. Komando Tugay Komutanı Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenansarı’yı ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

 

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Abdulkadir Demirhan,"Türk Silahlı Kuvvetlerine ve aziz milletimize sabır diliyorum. 34 kardeşimiz, vatan uğruna, bayrak uğruna, bu mukaddes topraklar uğruna şehit olmuştur" diyerek 3. Komando Tugay Komutanı Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenansarı’ya başsağlığı dileklerinde bulundu.

 

3. Komando Tugay Komutanlığı'nın PKK'nın korkulu rüyası olduğunu belirten Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Abdulkadir Demirhan, "Tugayımız dünyanın en seçkin birliklerinden biri. Güvenlik güçlerimiz icra edilen operasyonlarda büyük kahramanlık örneği sergiliyor. Ülkemiz terör olayları nedeniyle zor bir dönemden geçiyor. Suriye'nin İdlib kentinde düzenlenen hava saldırısında şehit olan Vatanı, milleti ve bayrağı için canlarını feda eden 34 şehidimize Allah'tan rahmet, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.

 

3. Komando Tugay Komutanı Vekili Albay Mehmet Fevzi Kenansarı, STK heyetine yaptıkları taziye ziyareti için teşekkür ederek, birlik ve beraberlikle her şeyin üstesinden geleceğiz dedi.

 

01 658